24V AC/DC Adapter Compatible with Samsung S27DG602 LS27DG602S LS27DG602SNXZA S27DG600SN LS27DG600SNXZA Odyssey G6 G60SD Series 27" Curved Monitor Power Supply
★★★★★ 4.4 110 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by beautifulmindsinc.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 15
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Metasources New Global 24V AC / DC Adapter Compatible with Samsung Model S27DG602 LS27DG602S LS27DG602SNXZA LS27DG602SUXXU S27DG602SC LS27DG602SCXXF Odyssey G6 G60SD Series 27" 27-Inch OLED QHD Curved Gaming Monitor DC24V 24.0V 24 Volt 24 Volts 24VDC 24.0VDC 24 V 24.0 VDC Class 2 Switching Power Supply Cord Cable PS Battery Charger Mains PSU Input 100-240
  • Compatible with Samsung Model S27DG602 LS27DG602S LS27DG602SNXZA LS27DG602SUXXU S27DG602SC LS27DG602SCXXF Odyssey G6 G60SD Series 27" 27-Inch OLED QHD Curved Gaming Monitor DC24V 24.0V 24 Volt 24 Volts 24VDC 24.0VDC 24 V 24.0 VDC Class 2 Switching Power Supply Cord Cable PS Battery Charger Mains PSU. replaces lost or damaged power cords for these classic models